Home На головну 22-річна спортсменка з Золочівщини втретє стала чемпіонкою України з настільного тенісу

136
0

Вчора, 2 лютого, у Чернігові на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед жінок титул чемпіонки виборола 22-річна представниця Львівщини, майстер спорту України Соломія Братейко, – інформує Львівська ОДА.

Соломія є однією з найкращих тенісистів Львівщини. Вона третій рік поспіль виборює титул чемпіонки України з настільного тенісу.

Це вже друге золото Соломії на цьогорічному чемпіонаті. У неділю вона з киянкою Веронікою Гуд перемогла у парних змаганнях.

Довідка.

Соломія Братейко народилася 24  лютого  1999 р. с. Андріївка —  українська  настільна тенісистка, чемпіонка і призерка чемпіонату України. Майстер спорту України міжнародного класу (2018 р.).

Спортивна кар’єра розпочалася з дитячого захоплення у віці 5 років. Гри в настільний теніс Соломію навчив сусід ‒ Віктор Дідух, тепер уже паралімпійський чемпіон із настільного тенісу.

Згодом почала їздити на тренування до Львова на основну базу СДЮШОР «Прудкий м’яч» до тренера-викладача Шацького Миколи Миколайовича.

В 10-11 років вперше виграла чемпіонат Львівської області. З появою СК «ЛІРС» у віці 12 років переїхала жити в місто Жовква та у віці 14 років виграла чемпіонат України серед кадетів, ТОП-16. Неодноразово здобувала перше місце на міжнародному турнірі «LIRS-OPEN» та «Кубок Анатолія Строкатова». Після того ставала чемпіонкою України серед юніорів та молоді.

На юнацькому (до 21 року) чемпіонаті Європи з настільного тенісу (2018) Соломія Братейко здобула золоту медаль в парному розряді.

Соломія була визначeна найкращим спортсменом Львівщини за підсумками березня 2018 року.

Чемпіонка України в індивідуальному розряді у 2019 та 2020 році.