Home На головну Результати голосування до Львівської обласної ради

Результати голосування до Львівської обласної ради

751
0

Офіційні результати місцевих виборів 2020 у депутати Львівської обласної ради.

Згідно з офіційними результатами виборів 2020, у Львівську обласну раду пройшли 9 партій:

  • Європейська Солідарність ” – 30,82%, або 238 132 голосів;
  • Слуга народу” – 9,49%, або 73 353 голосів;
  • Самопоміч” – 8,71%, або 67 266 голосів;
  • Батьківщина” – 7,39%, або 57 088 голосів;
  • Голос” – 6,56%, або 50 689 голосів;
  • Свобода” –  6,05%, або 46 721 голосів;
  • Народний рух України” – 5,8%, або 44 808 голосів;
  • Українська Галицька Партія – 5,66%, або 43 744 голосів;
  • За майбутнє” – 5,24%, або 40 485 голосів.

Далі пропонуємо ознайомитися із переліком депутатів від політичних партій, які проходять у Львівську обласну раду, як за результатами голосування по округах, так і по списках. Усього – 84 депутати з усієї області.

“Європейська солідарність”

  • Ірина Гримак – колишня заступниця Олега Синютки в ЛОДА, заступниця директора у Будівельній компанії “Лазурит”;
  • Олег Дуда – лікар Львівського онкоцентру і голова Українського лікарського товариства у Львові;
  • Святослав Шеремета – директор КП ЛОР “Доля”;
  • Звенислава Мамчур – завідувачка кафедри ЛНУ ім. Івана Франка;
  • Всеволод Білас – приватний підприємець;
  • Катерина Кеньо – комерційна директорка Львівського лялькового театру;
  • Анна Ярмола – директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги у м. Червоноград;
  • Володимир Квурт – мер Винників;
  • Святослав Стефанків – голова Уличненської сільради;
  • Олександр Ганущин – голова облради попереднього скликання;
  • Віталій Свіщов – ексдепутат Львівської міської ради;
  • Соломія Риботицька – викладачка коледжу ім. І. Труша;
  • Віталій Корецький – керівник секретаріату “ЄС”, працював у ЛОДА при Синютці;
  • Ольга Березюк – колишня працівниця Львівської ОДА;
  • Микола Седіло – ФОП;
  • Андрій Дума – директор “Львівське АТП 14631”;
  • Ірина Супрун – ФОП;
  • Михайло Гичка – гендиректор Львівської обласної клінічної лікарні;
  • Михайло Дзюдзь – пенсіонер;
  • Степан Буняк – ФОП;
  • Роман Демчина – директор ПП “Рома”;
  • Євген Буба – директор МП “РУНО”;
  • Григорій Козловський – бізнесмен, власник компанії-забудовника та ресторанів у центрі Львова;
  • Володимир Кирилич – хірург Кам’янка-Бузької ЦРЛ;
  • Василь Баран – директор Перемишлянської філії Львівського обласного центру зайнятості;
  • Володимир Доманський – голова Брюховицької селищної ради;
  • Олег Фенчин – хірург Сокальської ЦРЛ;
  • Євген Швед – голова Бродівської райради.

“Слуга народу”

  • Максим Козицький – голова Львівської ОДА;
  • Роман Фединяк – ФОП;
  • Наталія Іванченко – асистентка кафедри ЛНМУ ім. Данила Галицького;
  • Юрій Холод – заступник голови ЛОДА;
  • Олена Василько – директорка Департаменту архітектури та розвитку ЛОДА;
  • Павло Ткачук – начальник Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного;
  • Олександр Тіщенко – військовий комісар Львівського обласного військкомату;
  • Юрій Доскіч – президент ТзОВ “Гал-Кат”;
  • Анатолій Дейнека – начальник управління Львівського обласного управління лісового господарства.

“Самопоміч”

  • Любомир Зубач – заступник міського голови Львова з містобудування;
  • Парасковія Дворянин – директорка інформаційних проєктів ТРК “Люкс”;
  • Інна Свистун – начальниця управління комунальної власності ЛМР;
  • Роман Кізима – приватний підприємець;
  • Сергій Оленич – директор ПП “Карпатибудінвестсервіс”;
  • Тетяна Письменна – заступниця директора ТзОВ “Технічне бюро “Фаєрмур”;
  • Володимир Хархаліс – директор ТзОВ “Явір-Інвест”;
  • Олег Василишин – директор Львівської філії “Укргазбанку”;
  • Олександр Кобзарєв – директор КУ Інститут міста.

“Батьківщина”

  • Михайло Цимбалюк – народний депутат України;
  • Іван Стецькович – працівник Львівської облради;
  • Андрій Дуліб’яник – радник директора ТзОВ “Надрагідробурмаш”;
  • Наталія Тимчій – голова Львівського міського осередку “Батьківщини”;
  • Леонід Цибуля – в.о. головного лікаря Радехівської центральної райлікарні;
  • Євгеній Гірник – комерційний директор ФОП Гірник;
  • Степан Пилип – приватний підприємець.

“Голос”

  • Ростислав Добош – пластун, заступник директора ТзОВ “Компресорні технології”;
  • Северин Хобзей – ресторатор;
  • Іванна Герус – пластунка, голова секретаріату “Голосу”;
  • Наталія Галецька – викладачка УКУ, юрисконсульт ТзОВ “Бізнес Профіт Консалт”;
  • Захар Миляник – приватний підприємець;
  • Роксоляна Вороновська – директорка ТОВ “Ел Ві Бі Ес Консалтинг”;
  • Роман Дмитришин – лікар Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

“Свобода”

  • Олег Панькевич – голова місцевого осередку партії;
  • Йосиф Ситник – завідувач кафедри НУ “Львівська політехніка”;
  • Ірина Сех – юристка ТОВ “Лада-Органіка”;
  • Едуард Леонов – пенсіонер;
  • Галина Чорна – головна редакторка партійної газети;
  • Михайло Байтала – начальник управління Державного агентства з управління зоною відчуження.

Народний рух України

  • Сергій Дзядик – голова Львівського осередку НРУ;
  • Микола Іщук – ФОП;
  • Богдан Гагалюк – перший заступник голови Львівської облради (Ганущина);
  • Надія Тимків – працівниця “Укрпошти”;
  • Ярина Лучко – медсестра 2-ї міської поліклініки Львова;
  • Роман Филипів – заступник голови партії.

Українська Галицька Партія

  • Тарас Чолій – депутат Львівської міськради попереднього скликання;
  • Юрій Фольварочний – депутат Радехівської міської ради;
  • Іван Щурко – голова  Академічного католицького товариства “Обнова”;
  • Ірина Кравець – в.о. міського голови Нового Роздолу;
  • Марія Кульчицька-Волчко – редакторка  “Медіа Дрогобиччина”;
  • Віталій Андрейко – директор ЖК “Приозерний”.

“За майбутнє”

  • Тарас Батенко – чинний народний депутат України;
  • Володимир Саган – представник БО “Фонд братів Дубневичів”;
  • Тарас Подвірний – помічник народного депутата;
  • Тетяна Бей – директорка ТзОВ “Форелька”;
  • Галина Степанюк-Телішевська – ФОП;
  • Ярослав Дубневич – народний депутат України, брат Богдана Дубневича.

Джерело: www.032.ua.