Home На головну Склад районної та міських ТВК у Золочівському районі

Склад районної та міських ТВК у Золочівському районі

695
0

10 серпня Центральна виборча комісія своєю постановою утворила та сформувала склад обласних, районних та міських територіальних виборчих комісій (ТВК) на чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня.

У межах Львівщини утворено та сформовано склад Львівської обласної ТВК, 7 районних ТВК – Дрогобицької, Золочівської, Львівської, Самбірської, Стрийської, Червоноградської і Яворівської, а також 39 міських, – інформуєПрес-служба ОДА

ЗОЛОЧІВСЬКА районна територіальна виборча комісія
Львівської області:

Голова комісії – Москаль Олег Ярославович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Карпій Мар’яна Степанівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Стельмах Марія Ярославівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

  • Возняк Надія Левківна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Возняк Роман Володимирович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Гавснедель Ярослав Владиславович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Качор Юлія Олегівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кирик Роман Ігорович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Коць Марія Романівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кудерявець Ольга Богданівна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кульчицька Уляна Костянтинівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Майсурадзе Роман Гійович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Паршин Віталій Юрійович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Турович Наталія Петрівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Файда Роман Євгенович, 1957 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Цибрівська Любов Богданівна, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Шептицька Анна Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Яким Богдан Миколайович, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

БРОДІВСЬКА міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області:

Голова комісії – Лаврін Віктор Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Кантор Микола Григорович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Карпа Катерина Вікторівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

  • Грень Ірина Олегівна, 2000 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Загородня Алла Степанівна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Караїм Олена Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Караїм Олена Ігорівна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кирик Ірина Євгенівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кіндюк Ірина Михайлівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кіт Лариса Назарівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Легчиліна Наталія Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії “Громадянська позиція” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Магонь Василь Федорович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Малевіч Віталій Валентинович, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВАРТА (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС РЕГІОНАЛЬНИХ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ АКТИВІСТІВ)” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Матвєєва Ірина Михайлівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Мирдич Наталія Степанівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Паламар Ірина Євгенівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Придиба Соломія Орестівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Харитон Ольга Петрівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

БУСЬКА міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області:

Голова комісії – Фалінська Любов Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Ільків Олександра Олексіївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Капацина Юлія Ігорівна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

  • Блакита Леся Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Босак Надія Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Бучак Оксана Теодозіївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Волошин Володимир Андрійович, 1996 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Вороніна Ірина Юріївна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Давидовська Наталія Петрівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Сила і Честь” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Климус Надія Рудольфівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Коваль Ольга Іванівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Костів Тарас Степанович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Духовна Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кошарецька Оксана Зіновіївна, 1977 року народження – від місцевої організації “Української партії” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Лесонін Віталій Миколайович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Литвин Ольга Євгенівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Ричель Віра Володимирівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Фігура Андрій Георгійович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Якимів Надія Іванівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

ЗОЛОЧІВСЬКА міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області:

Голова комісії – Огоновський Василь Васильович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Маньовська Галина Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Стецик Галина Сафронівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

  • Венгер Оксана Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Жуківський Мирон Семенович, 1945 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Каршневич Анастасія Василівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Квасецька Галина-Ірина Степанівна, 2001 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кузьма Ігор Ігорович, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Лещишин Ольга Марківна, 1960 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Маньовський Андрій Романович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Новосад Володимир Іванович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Пеляк Мирослава Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВАРТА (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС РЕГІОНАЛЬНИХ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ АКТИВІСТІВ)” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Сахман Оксана Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Сахман Оксана Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Степко Олена Федорівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Твердохліб Наталія Анатолівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Тоцький Юрій Васильович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Федецька Ірина Іванівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Щебивовк Андріан Богданович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

ТВК розташовані за адресами:

– Золочівська районна територіальна виборча комісія: м.Золочів, вул.Чороновола, 3, адмінбудинок районної ради.

– Золочівська міська територіальна виборча комісія: м.Золочів вул.Шашкевича, 22, адмінбудинок міської ради.

– Глинянська міська територіальна виборча комісія: м.Глиняни, вул.Шевченка, 38, адмінбудинок міської ради.